Kamu Kuruluşlarına yönelik IBM Orta Katman Çözümleri Toplantısı

  • Kurumunuza gelen değişiklik taleplerini kodlarınıza yansıtmadan gerçekleştirebilmek,
  • Kurumlar arası entegrasyonda bir adım önde olabilmek,
  • Süreç Yönetimini kurumunuzda oturtabilmek
  • BATCH işlerinizde kontrolün sizde olduğunu hissetmek

IBM Websphere Çözümleri, bu senaryoların tamamını ve daha fazlasını gerçekleştirebilmektedir.

Sizleri, ihtiyaçların hızla yön değiştirdiği ve Avrupa Birliği Ortaklı projelerin arttığı günümüz dünyasında, kurumların en fazla ihtiyaç duyduğu "Değişikliklere Hızla Adapte Olma" ve "BT’de Esneklik" konularında, IBM WebSphere Teknolojisinin kurumunuza neler katabileceği ile ilgili detaylı bilgiler edinebileceğiniz etkinliğimize davet ediyoruz.

3 Mayıs tarihinde Ankara HiltonSA Hoteli’nde gerçekleştirilecek etkinliğimize hemen kaydolun, IBM Websphere Çözümleri ile kurumunuzun neler başarabileceğini birlikte tartışalım.

Tarih : 3 Mayıs 2011
Yer : HiltonSA Hotel
Gaziosmanpaşa Mahallesi Tahran Caddesi No:12
Ankara
LCV : Gözde Aksakal
Kayıt için tıklayınız.
212 251 12 00 / 119
 Gündem
09:00 – 09:30 Kayıt
09:30 – 09:40 Açılış Konuşması
Dilek LÜLE, Kamu Sektörü Müdürü, IBM Turk
09:40 – 10:10 Kamu’da Artık Süreç Karışıklıklarına Son.. Tecrübeye kulak verelim !
Süreçlerinizi Modelleyin, Yönetin, İzleyin, Verimliliğe İlk Adımı Atın, Farkı Görün ve Herkese Duyurun...Bu Stratejik Kararı Almak Sizin Elinizde.
Anadolu Hayat Müşteri Hikayesi
10:10 – 10:50 Mevzuatlar ve Sürekli Değişen İş Kurallarına uyum sağlama zorunluluğu, maalesef işimizin SORUNLU bir parçası !
Mevzuat değişikliklerinden ve Karmaşık Kurallardan uzak durmak mümkün değil. Fakat değişikliklerden etkilenmemek ve kuralları farklı bir ortamda daha etkin yönetebilmek artık mümkün.
Hüseyin Erdem YÖNTEM, Websphere Yazılım Mimarı, IBM Turk
10:50 – 11:00 Kahve Arası
11:00 – 11:30 "Kurumlar Arası iletişimde" bir adım önde olmak ve "Kurumsal Servis Yolunu (ESB)" Donanım hızına taşımak ilginizi çeker mi?
Gerek kurum içi gerekse kurumlar arası entegrasyonda, Kolaylık, Esneklik, Güvenlik, Hız ve Maliyet avantajlarına aynı anda sahip olmanın tek yolu.
Levent Efe AKMAN, Websphere Yazılım Mimarı, IBM Turk
11:30 – 12:00 Geleceğin BATCH uygulamaları – WebSphere Compute Grid
Online işlemler hayatımızın her nekadar değişmez bir parçası olsa da, arka plan işlerin iyi yönetimi de günümüz dünyasında artık bir gerekliliktir. IBM WebSphere Teknolojisi, "BATCH Window" yönetiminin önemini bir kez daha ortaya çıkartmakta birlikte, Güç, esneklik ve kullanım kolaylığını, Mainframe de olduğu kadar orta katmanda da göstermektedir.
Hüseyin Erdem YÖNTEM, Websphere Yazılım Mimarı, IBM Turk
© Copyright IBM Corporation 2009. All Rights Reserved. IBM, the IBM logo, and ibm.com are trademarks or registered trademarks of International Business Machines Corporation in the United States, other countries, or both. If these and other IBM trademarked terms are marked on their first occurrence in this information with a trademark symbol (® or ™), these symbols indicate U.S. registered or common law trademarks owned by IBM at the time this information was published. Such trademarks may also be registered or common law trademarks in other countries. A current list of IBM trademarks is available on the Web at "Copyright and trademark information" at www.ibm.com/legal/copytrade.shtml. Other company, product, or service names may be trademarks or service marks of others.