Üniversite Kampüs Yönetim Yazılımı

KampüsONE, stratejik planlamadan akademik performansa, mali, idari ve öğrenci işleri dahil tüm süreçleriniz için bütünleşik tek çözüm sunarak gelişmiş karar destek faydalarını sağlamaktadır. 

ESB üzerinde BPEL ile yönetilebilir WEB servisleri ile SOA metodolojisiyle kurgulanmış bütünleşik çalışan uygulamalarımız, EUA, ADEK, YÖDEK ve hatta kamu üniversiteleri için 5018 sayılı KMYKK standartlarına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştirilmiştir.

Kamu ve özel üniversitelerimizin, Stratejik Planlamadan ve Performans Değerlendirme döngüsü içinde ihtiyaçları olan tüm iş kritik uygulamalar, MetaFORM Kampüs yazılımları içinde kusursuzca kurgulanmıştır.

 Üniversitenizin iş süreçleri optimize edilerek uygulanan yazılımlarımız, birbirleri arasında ve diğer yazılımlarınız ile veri tekilliğini sağlayacak WEB servisleri ile online birlikte çalışabilir şekilde kurgulanmaktadır.

Bütünleşik yazılımların ideal olarak kurulabilmesi için gerekli birbirini etkileyen-tetikleyen süreçler, faaliyetler ve performans göstergelerinin analizi firmamızca gerçekleştirilmiştir. Çalışanlarınızın ve öğrencilerinizin operasyonel süreçlerini aynı standartda gerçekleştirebilecekleri kampüs yazılımlarımız üst ve orta düzey yöneticiler için “büyük resmin” bir parçası olarak modellenmiştir. Kampüs yönetim yazılımlarımız bu sayfanın sağ tarafında listelenmiştir.